13 Reasons Why’ın Yıldızı Avengers Kadrosuna Katıldı

520

Efendim Avengers: Infinity War filminden sonra öyle bir hale geldik ki, Avengers 4 ile ilgili en ufak bir bilgi kırıntısı çarpıntı sebebi oldu. Bu haberimiz de öyle kırıntı mırıntı değil. Basbaya casting haberiyle geldik. Netflix‘in ünlü projesi 13 Reasons Why dizisinin Hannah Baker’ı, The Wrap‘in haberine göre Avengers 4’ün kadrosuna dahil oldu.

13 Reasons Why'ın Yıldızı Avengers Kadrosuna Katıldı

- Reklamlar -

Katherine Langford Avengers Kadrosuna Dahil Oldu

Katherine Langford, 1996 doğumlu, kariyerinde hızlı yol alan, gencecik bir aktris. 13 Reasons Why dizisini seversiniz sevmezsiniz fakat bu arkadaşımızın yükselişine imrenmemek zor. 13 Reasons Why dizisinden sonra Frank Miller’ın da yaratıcılığını üstlendiği Netflix‘in Cursed isimli projesinde de başrolü kaptı Langford. 10 bölüm sipariş edilen dizinin Kral Arthur efsanesinden uyarlanacağını biliyoruz. Katherine Langford ise Nimue karakterini canlandıracak. Daha bilinen ismiyle Lady of the Lake. Yani Kral Arthur’a efsanevi kılıç Excalibur’u nehrin ortasında uzatan abla.

Frank Miller deyip geçmemek lazım. Kendisi çizgi roman dünyasına büyük dokunuşlarda bulunmuş baya tecrübeli bir yazar. 300, Sin City, The Dark Knight Returns gibi işleri var kendisinin. Daredevil‘ın muhteşem üçüncü sezonu da Frank Miller abimizin Born Again hikayesinden uyarlandığını unutmamak lazım. Taze taze Born Again uyarlaması izledikten sonra kendisinin de Netflix’e yeni bir işle gelmesi gülümseten detaylar arasında tabi.

Neyse, biz konumuza dönelim. Tahmin edersiniz ki Avengers 4 ile ilgili tüm detaylar, markanın var gücüyle saklanıyor. En azından şimdilik. Yani Katherine Langford’un canlandırdığı karakter hakkında bir malumatımız yok. Tek bildiğimiz detay sahnelerinin bitmiş olduğu.

Biz genç aktris adına sevindik doğrusu. Sizlerden de Langford’un karakteri hakkında tahmin duymak hoşumuza gider.

Önceki İçerikDaredevil 3. Sezon İncelemesi (Spoilersız)
Sonraki İçerikLuke Cage ve Iron Fist Dizilerine Veda