2015 Yapımı Merakla Beklenen 16 Yerli Film

5155

Eylül ayına girdik artık, yılın yarısından çoğu bitti. Ama beklenen filmler bitti mi? Hayır! ^^ Tamam, havalar sıcak diye bahaneler ürettiniz, dışarısı daha sıcakken klimalı sinema salonlarını tercih etmediniz ama Eylül ayı itibari ile Sonbahara giriyoruz, havalar yavaş yavaş esmeye başlayacak. (Umuyorum…) Eh hal böyleyken artık ‘sıcak sinema salonu’ bahanelerinizi rafa kaldırırsınız herhalde. 2015 vizyon tarihli güzel yerli yapımları sizin için derledik.

Tüm filmlere gidebileceğini düşünerek; (ama ben o kadar müsait olamam ki deme) kaç tanesine gitmeyi planlıyorsun bizimle paylaşabilir misin?

NOT: Sıralama karışık olarak verilmiştir.

İşte 2015 Yapımı Merakla Beklenen 16 Yerli Film

15Robinson Crusoe ve Cuma

2015 Yapımı Merakla Beklenen 16 Yerli Film
- Reklamlar -

Issız adaya düşüşünün 15. yılını kutlayan Robinson Crusoe ve Cuma’nın yalnızlığı ve sıkıntıları tavana vurmuşken, ada sahiline yanaşan bir gemi tüm rutinlerini bozar! Viktor ismindeki bu yabancı gemisine doldurduğu hayvanlarla ve biri evlatlık diğeri öz iki kızıyla, yozlaşan dünyadan kaçmak için ikilinin adasını seçer! Robinson ve Cuma konuklarını seve seve adaya kabul ederken, tek düze hayatları da oldukça renklenecektir!

  • Vizyon Tarihi: 4 Eylül 2015
  • Yönetmen: Gürcan Yurt
  • Oyuncular: Serhat Mustafa Kılıç, John Nyambi, Beyti Engin, Damla Debre
  • Facebook: Robinson Crusoe ve Cuma
Önceki İçerikMichael Fassbender Macbeth Fragmanı ile Sizlerle
Sonraki İçerik28-30 Ağustos Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Biraz kitap, biraz film, biraz müzik, biraz fotoğrafla bir ömür yaşatıyorum kendime.