28 Mart Haftasının En İyi Gişe Filmleri

1084

28 Mart geldi ve artık Mart ayı da bitti… “Biraz daha yaşlandık” konusuna hiç girmeyeceğim ama vizyonda bu hafta güzel bir kapışma vardı. Fazlaca eleştiri almasına rağmen Batman v Superman: The Dawn of Justice 3 gün içerisinde 500.000 barajını aşarak iyi bir işe imza atmış olarak görünüyor. Diğer dört filmin topladığı seyirci sayısının toplamının yaklaşık olarak 2 katına yaklaşan bir seviyede seyirci toplayan bu yapım tüm eleştirilere rağmen ayakta durabilmiş. Gelelim verilerini Boxoffice Türkiye’den aldığımız haftanın incelemesine…

Haftanın Gişe Sonuçları

5Azazil 2: Büyü

28 Mart Gişe Sonuçları ve Seyirci Sayıları
- Reklamlar -

Klasik bir Türk korku filmi olan Azazil 2: Büyü, ilk haftasında 50.000 seyirciye ulaşmakta zorluk çekmiş. Başrollerinde Sertan Erkaçan, Tuğçe Kurşunoğlu ve Ayşe Kuru’nun yer aldığı Azazil 2: Büyü’nün yönetmen koltuğunda Mustafa Özen oturuyor. Bakalım ikinci haftasında beklenilen yükselişi gerçekleştirebilecek mi?

25 – 27 Mart seyirci sayısı: 32.115

Toplam Seyirci: 32.115

Toplam Hasılat: 364.155,10 TL

Önceki İçerikBatman vs Terminator Alır Mıydınız?
Sonraki İçerik46 Dizisi 1. Bölümü ile Büyük Ses Getirdi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)