8 ünlü Oyuncunun Film Afişlerindeki Gariplik

2970

Daha önce buna benzer bir içerik paylaşmıştık hatırlarsanız. “Yok aga ben hatırlayamadım!” diyenler kervanındaysan buradan buyur. Eliyle yüzünü kapatan mı dersin, koca kafasını afişe sığdırmaya çalışan mı dersin ne ararsan var bu listede.

Bu oyuncuların “benim bir tarzım var ve afişte olacaksam hep böyle durmalıyım” triplerine de hasta olduğumu belirtmeden de edemeyeceğim ne yazık ki. Neyse efenim konuya gelelim. IMDB‘de gezerken fark ettiğim bir garipliği sizinle paylaşayım istedim.

İşte 8 ünlü oyuncunun film afişlerindeki gariplik

7Meryl Streep’in bir şekilde çenesine dokunma ihtiyacı hissetmesi?

İşte 8 ünlü oyuncunun film afişlerindeki gariplik
- Reklamlar -

Kramer Kramer’e karşı, Şeytan Marka Giyer, Mr. Fantastic Fox gibi filmlerden tanıdığımız Meryl Streep’in çenesine dokunmazsa ölecek hastalığına yakalandığını biliyor muydunuz? Bilmiyordunuz çünkü az önce uydurdum. Neyse efendim bu kadının da hastalığı buymuş. (Allah başka hastalık vermesin) Nedeni belirlenememiş ama belki de 20’lik dişi ağrıyordur 45 yıldır? Olamaz mı? Olabilir.

Birkaç örnek ile devam edelim:

Önceki İçerikJohn Malkovich Olmak (1999) Film İncelemesi
Sonraki İçerikLEGO Sunar: Back to the Future!
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)