Aaron Paul The Dark Tower Kadrosuna Mı Giriyor?

728

Aaron Paul, hayatımıza Breaking Bad dizisiyle giren her geçen sene ile gözümüzün önünde büyüyen ve kocaman bir adam oldu. Son olarak Idris Elba (The Gunslinger), Matthew McConaughey (Man in Black) ve Abbey Lee‘nin (Tirana) dahil olduğu The Dark Tower filminde bir rolde yer alma isteği Blastr websitesinin haberine gün geçtikte olasılığı artıyormuş.

Aaron Paul’un 2012’deki Paylaşımı

- Reklamlar -

2012 yılında bir takipçisinin yazdığı; “Bir gün Dark Tower filminde oynarsan Eddie Dean rolünde oynayacağına dair bana söz ver” cümlesinden alıntı yaparak “İnan bana bu benim en büyük hayalim” cevabını vermiş. Blastr’ın söylediğine göre kaynaklarından aldıkları bilgiler ışığında yönetmenliğini Nikolaj Arcel’in yapacağı film şimdiden beklentileri üst seviyelere çıkarmayı başardı.

Silahlı bir soyguncu olan Roland Deschain (Idris Elba) vahşi batıyı andıran bir arazide dünyanın sonunun gelmesini engelleyecek Kara Kule’yi; (The Dark Tower) aramasını konu olarak işleyen filmin yönetmenliğini Ejderha Dövmeli Kız serisinin (Daniel Craig’in başrolünde oynadığı David Fincher yapımı olan değil) yaratıcısı olan ve bu seri ile 1 BAFTA adaylığı bulunan Nikolaj Arcel üstlenecek, senaryoyu uyarlayanlar ise Nikolaj Arcel, Oscar ödüllü Akiva Goldsman (A Beautiful Mind), Anders Thomas Jensen, Jeff Pinkner (The Amazing Spider-Man 2)’dir.

Önceki İçerikHardcore Henry Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerik2016 MTV Film Ödülleri Adayları Açıklandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)