Abbey Lee The Dark Tower’ın Tirana’sı Oldu

867

Abbey Lee, yönetmenliğini Nikolaj Arcel’in yapacağı ünlü Stephen King‘in ünlü romanlarından biri olan The Dark Tower‘ın Tirana’sı oldu. Deadline‘ın haberine göre Roland Deschain’ın düşmanı olacak Tirana güzel oyuncu tarafından canlandırılacak!

Abbey Lee The Dark Tower'ın Tirana'sı Oldu

- Reklamlar -

Abbey Lee’nin Oynacağı Tirana Kimdir?

Önce Abbey’den bahsetmek lazım aslında. Abbey, Mad Max: Fury Road‘taki Ölümsüz Joe‘nun beşinci karısı olan The Dag rolüyle ilk defa uzun metraj bir filmde yer alan 1987 doğumlu güzeller güzeli bir kadın!

Tirana ise filmin tek kadın karakteri olacak. Bakalım Abbey, Mad Max: Fury Road’ta gösterdiği performansı The Dark Tower’da yineleyebilecek mi?

The Dark Tower konusu ve yönetici ekibi

Silahlı bir soyguncu olan Roland Deschain (Idris Elba) vahşi batıyı andıran bir arazide dünyanın sonunun gelmesini engelleyecek Kara Kule’yi (The Dark Tower) aramasını konu olarak işleyen filmin yönetmenliğini Ejderha Dövmeli Kız serisinin (Daniel Craig’in başrolünde oynadığı David Fincher yapımı olan değil) yaratıcısı olan ve bu seri ile 1 BAFTA adaylığı bulunan Nikolaj Arcel üstlenecek, senaryoyu uyarlayanlar ise Nikolaj Arcel, Oscar ödüllü Akiva Goldsman (A Beautiful Mind), Anders Thomas Jensen, Jeff Pinkner (The Amazing Spider-Man 2)’dir.

Önceki İçerikDeath Race 2050 Roger Corman ile Geliyor
Sonraki İçerikPete’s Dragon 39 Yıl Sonra Tekrar Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)