Alien: Covenant’tan Teaser Fragman Geldi

428

Alien: Covenant filminden bir teaser fragman geldi. Geniş ve uzun fragmanı yarın izleyeceğimizin bilgisinin verildiği videoda patlayan bir şeyi görüyoruz.

Ünlü yönetmen Ridley Scott‘ın tekrar Bilim-Kurgu dünyasına geri döndüğü ve Prometheus‘un devamı olan Alien: Covenant için içimiz kıpır kıpır!

- Reklamlar -

Covenant ile başlayan Koloni gemisi galaksinin uzak tarafındaki bir gezegene yönelir. Bu gezegene ulaşan mürettebat, orada keşfedilmemiş bir cennet olduğunu düşündüklerini bir yeri keşfeder. Fakat aslında karanlık ve tehlikeli bir gezegen olan bu cennetin tek sakini Prometheus‘tan hatırladığımız android David’tir. Belki de ona çok benzeyen Walter’dır…

Alien: Covenant filminin kadrosunda Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir, Carmen Ejogo, Amy Seimetz, Jussie Smollett, Callie Hernandez, Nathaniel Dean, Alexander England ve Benjamin Rigby yer alıyor.

Alien: Covenant 19 Mayıs 2017’de vizyona girecek.

Alien: Covenant Filminin Teaser Fragmanı

Önceki İçerikMasum Dizisi Muhteşem Kadrosu İle İlk Online Dizi Olarak Geliyor
Sonraki İçerikAlien: Covenant’tan Sansürsüz Fragman Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)