Allied Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı

521

Brad Pitt ve Marion Cotillard‘ın başrollerinde yer aldığı Allied filminin yeni fragmanı yayınlandı. Max ve Marianne’in hikayesi çok hoşumuza gidecek. Belli.

Birbirine aşık olan iki casusun hikayesinin anlatıldığı Allied filminde Alman Büyükelçisi’ni öldürme görevinde olan casuslar birbirlerine yaklaşırlar. Geçmişlerini silip atamadıkları için her fırsatta karşılarına çıkan sorunlarla da başa çıkmak zorundadırlar.

- Reklamlar -

Birlikte bir gelecek inşaa etmek isteyen Max Vatan (Brad Pitt) ve Marianne Beausejour (Marion Cotillard) geçmişte yaşadıkları şeylerden dolayı keskin virajlardan geçmek zorunda kalırlar.

Yönetmenliğini Robert Zemeckis‘in yaptığı filmin diğer oyuncuları ise; Lizzy Caplan, Matthew Goode, Raffey Cassidy, Charlotte Hope ve Jared Harris’tir.

Şark Vaatleri, Locke ve Pawn Sacrifice filmlerinin de senaryolarını yazan Steven Knight‘ın kaleminden çıkan film 25 Kasım’da vizyonda olacak.

Allied Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikJordan Peele’nin Korku Filmi Get Out’tan Fragman
Sonraki İçerikWolverine 3 Logan’ın Afişi ve Senaryosundan Bir Bölüm
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)