Already Tomorrow in Hong Kong Fragmanı Yayınlandı

823

Romantizm sevenler buraya toplaşsın!!! Bazı filmler var ki, gerçekten seviyeyi çok çok çok üst seviyelere çıkarttılar. Bu yüzden beklentilerimiz gün geçtikçe hep artıyor artıyor… Already Tomorrow in Hong Kong filmine ait detaylara geçmeden önce;

Örneğin; Şimdi Kasım ayına girdik, herkes Kasımda Aşk Başkadır‘ı konuşuyor. Bundan yıllar sonra da eminim Kasım geldiğinde bu filmi konuşacağız. Tabi ki sadece bu film değil, akla ilk gelen Not: Seni Seviyorum, Not Defteri, Melekler Şehri gibi filmler de cabası. Biz de her romantik filmin vizyona gireceğini öğrendiğimizde heyecandan ölüyoruz. Ya da ben ölüyorum. Tamam en romantik benim, tamam..

- Reklamlar -

Yanlış zamanda doğru insanla karşılaştığınızı hiç hissettiniz mi? Kesin hissettiniz di mi? Aslında filmin özeti biraz bu gibi. Bu yüzden filmde kendinizi bulma olasılığınız çok yüksek. Bir saat onsekiz dakika süren yapımın IMDB puanı 6.9. Amerika’da 12 Şubat 2016′da vizyona girecek olan film, ülkemizde de yakın zamanlarda vizyona girer diye tahmin ediyoruz.

Filmde Hong Kong’dan güzel manzaralar görüp, şehrin ihtişamına da göz atmış oluyorsunuz. Olaylar aslında Çinli bir kızın Hong Kong ziyaretinde, Amerikalı bir gençle tanışması ile başlar. Ruby bir oyuncak tasarımcısı, Josh ise ona şehri gezdirecek olan rehberdir. Yönetmen koltuğunda Emily Ting oturuyor ve bu yapım kendisinin ilk uzun metrajlı film denemesi. Aynı zamanda filmin senaryosunu yazan kişi de Emily’nin ta kendisi. Hem fragmanı izleyelim hem de filmin sevimli fotoğraflarına biraz göz atalım. Buyurun:

Already Tomorrow in Hong Kong Filminin Fragmanı

Önceki İçerikKırımlı (2014) Film İncelemesi
Sonraki İçerikSan Andreas Fayı (2015) Film İncelemesi
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.