Avengers: Age of Ultron Fragmanı Yayınlandı

1221

Avengers: Age of Ultron / Yenilmezler: Ultron Çağı, macera devam ediyor. Tony Stark önderliğindeki ekip, aktif olarak kullanılmayan Barışı Koruma Programı‘nı hayata geçirmek ister ancak işler çığrından çıkar ve Ultron’un eline geçer. Ultron bunu hain planlarını gerçekleştirmek için bir fırsata dönüştürecektir tabii ki.

Gerek her kahramanın kendi filmi gerekse Avengers serisiyle Marvel Seven-Sevmeyen herkesi etkilemeyi başarmış bir yapım söz konusu olduğu için önce bi’ gömleğimizin düğmelerini ilikleyerek saygı duruşumuza geçmemiz gerekiyor.

- Reklamlar -

Her ne kadar Kahramanım Batman olsa da bu seri beni her zaman heyecanlandırmıştır. Bu da öyle filmlerden biri olmuş.

1 Mayıs’ta vizyona girmesi de tahin-pekmez gibi olmuş vallahi. Sabırsızlıkla bekliyorum.

Filme Gitmeden Önce Bilmeniz Gerekenler

  • Age of Ultron, Robert Downey JR.’ın bu serideki son filmidir. Abimiz Kaptan Amerika ile maceraya kaldığı yerden devam edecekmiş.
  • Önceki fragmanı Youtube’da 24 saat içersinde 34 Milyon izlenme ile Iron Man 3’ün rekorunu kırmış.
  • Scarlett Johansson, filmin çekilmeye başladığı zaman aralığında hamile olduğu için ilk önce onun sahneleri tamamlanmış.
  • Serinin devamı ise şu şekilde gelecekmiş: Avengers: Infinity War – Part I (2018) ve Avengers: Infinity War – Part II (2019)

Avengers: Age of Ultron Filminin Fragmanı

Önceki İçerikOut of the Dark Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerik2Pac’ın Hayatı Film Oluyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)