Bad Moms Filminin Fragmanı ve Afişi Geldi

978

Bad Moms, Hangover serisi yaratıcı ekibi olan Jon Lucas ve Scott Moore’un yazıp yönettiği bir film. Fragmanlar da hem Red hem de Green Band özellikli! Yani biri müstehcen ve normal versiyonlara sahip.

Afişini de aşağıda görebileceğiniz film Amerika’da 29 Temmuz’da vizyona girecek. Başrollerinde iki tane üçlüden oluşan filmde Mila Kunis, Kristen Bell ve Kathryn Hahn’ın karşısında Christina Applegate, Jada Pinkett Smith ve Annie Mumolo’yu bulacaklar.

- Reklamlar -

Bu yeni komedi filminde The Hangover serisinde de olduğu gibi bir karakterimiz iyi aile insanı. Bu karakterimizin ismi de Amy! Amy, müthiş bir hayat ve evlilik yaşayan, muhteşem bir eve, çocuklara ve kariyere sahip bir kadın. Ama bu şaşalı ve mükemmel görünen dünyadan sıkılan ve aşırı yorgun olan Amy artık biraz eğlenmek istemektedir. Sonra iki arkadaşının da gazıyla tam bir Hangover hayatı yaşamak için zincirlerini kıran ekip vur patlasın çal oynasın bir hayatın kapılarını sonuna kadar açarlar.

Jon Lucas ve Scott Moore (The Hangover, 21 and Over) tarafından yazılıp yönetilen Bad Moms filmi Amerika’da 29 Temmuz’da vizyona girecek iken ülkemizde henüz hangi tarihte vizyona gireceği belli değil. Umarız bu eğlenceli film Türkiye’de de aynı dönem içerisinde sinemalarda olur. Bekleyelim, görelim.

Bad Moms Filminin Normal Fragmanı

Bad Moms Filminin Müstehcen Fragmanı

Bad Moms Afişi

Bad Moms Filminin Fragmanı ve Afişi Geldi

Önceki İçerikOut of the Shadows Yeni Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikNice Guys Karakter Posterleri ile 80’lere Dönüş
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)