Ben Affleck’in Gangster Olduğu Live by Night’tan Son Fragman

514

Ben Affleck yönetmen, senarist ve başrol olarak yer aldığı Live by Night filminden son fragman da geldi. Live by Night filmi 20 Ocak’ta vizyonda olacak.

Ben Affleck bu filmde başrol karakteri Joe Coughlin’i canlandırmasının yanında, yönetip aynı zamanda Dennis Lehane‘nin romanını beyaz perdeye uyarlamış. Live By Night filminin kadrosunda Elle Fanning, Sienna Miller, Zoe Saldana, Chris Messina ve Chris Cooper da yer almaktadır.

- Reklamlar -

1920’lilerin suç oldu şehri Boston’da Joe Coughlin adında bir adam nam salmıştır. Bu dönemde içki yasağı devam etmekte ancak illegal yollardan bu yasak kırılmaktadır. Dürüst ve namuslu bir hayatı geride bırakan Joe, kendisine kötü şöhretli gangster yaşamını seçer.

Küçük yaştaki hırsızlık kariyerini geride bırakan Joe Coughlin artık şehrin en korkutucu gangsterlerine hizmet etmektedir. Joe gangster olmanın ününü ve ganimetlerini çok seviyor olmasına rağmen bu karanlık dünyanın da ona ödeteceği bir bedel vardır. Üstelik Joe’nun babası bir polis iken…

Leonardo DiCaprio, Jennifer Davisson Killoran ve Jennifer Todd’un yapımcılığını yaptığı filmin dağıtımı ise Warner Bros.’a aittir.

Live By Night filmi 20 Ocak 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

Live By Night Filminin Son Fragmanı

Önceki İçerik89. Oscar Ödülleri’ne Kabul Edilen 2016 Animasyon Filmleri Belli Oldu
Sonraki İçerikTüm Fantastic Beasts Filmlerini David Yates Yönetecek
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)