Blood Father Filminin Yeni Fragmanı Geldi

504

Başrolünde Mel Gibson‘ın yer aldığı Blood Father filminin yeni fragmanı yayınlandı. John Link’in alkol bağımlıları toplantısında konuşması ona iyi gelebilir. Daha fazla alkol kullanmak istemeyen John bakalım bu bağımlılığında kurtulabilecek mi?

Filmin konusu araları pek iyi olmayan baba ile kızın arasında geçiyor. John Link (Mel Gibson) 16 yaşındaki kızı Lydia’yı (Erin Moriarty) uyuşturucu satıcılarından kurtarmasını konu alıyor. Kızını ölümden korumak için her şeyini veren bir babayı izleyeceğimizin sinyalleri ise fragmandaki küçük kesitlerde yer alıyor.

- Reklamlar -

Blood Father filminin diğer oyuncuları ise William H. Macy, Thomas Mann, Elisabeth Rohm, Diego Luna ve Michael Parks’tır.

Senaryosu Peter Craig (The Town) tarafından yazılan film, ünlü Fransız yönetmen Jean-Francois Richet (Mesrine) tarafından filme alınmış.

60 yaşındaki ünlü oyuncu farklı bir aksiyon filmi ile tekrar karşımıza gelecek olmasının tarifi yok ne yazık ki. Unutulmamalıdır ki; “Efsaneler ölmez. Sadece yavaşlar” bu cümle de Mel Gibson‘a “Cuk!” diye oturuyor. Çok yaşasın.

Film 11 Ağustos’ta Amerika’da gösterime girecek iken Lionsgate tarafından sınırlı bir sayıda dağıtım ile dünyaya yayılacak. Ülkemizde gösterime girme ihtimali ise şu şartlarda çok düşük olarak görülmektedir.

Blood Father Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikDoctor Strange Yeni Reklam Filmi
Sonraki İçerikSing Filmi Olimpiyat Oyunları Reklamı Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)