Cadılar Bayramı (2018) Fragmanı Geldi

733

Kalbimizin sahibi Michael Myers‘ın yepyeni filmi The Halloween‘in (Cadılar Bayramı) 2018 model versiyonu harika fragmanıyla geldi.

Cadılar Bayramı ne zaman gelecek? Gelecek mi? Neden hala belirsizlikler var?” diye düşünüp dururken gecemizi aydınlatan fragman sonunda geldi!

- Reklamlar -

Fragmanın en güzel yanı ise Lee Curtis’in ikonikleşen karakteri Laurie Strode’nin geri gelmiş olması. Seriyi izleyenler mutlaka “Ama son filmde ölmemiş miydi?” diye içinden geçirecektir. Ancak Universal Pictures Cadılar Bayramı serisi için 2002 yılından sonraki çıkan filmleri hiçe sayıp yepyeni bir sayfa açmış. Pek de güzel yapmış!

Cadılar Bayramı‘nda (2018) 40 yıl önce Cadılar Bayramı gecesinde öldürdüğü ölümcül cinayetten kaçan Laurie Strode’nin (Jamie Lee Curtis) Michael Myers’la son yüzleşmesi anlatılıyor. Laurie karakterinin kızı Karen Strode’yi Judy Greer canlandırırken Nick Castle, efsaneleşen Michael Myers’ı canlandırıyor.

Yönetmenliğini David Gordon Green‘in yaptığı Cadılar Bayramı filminin senaryosu ise Danny McBride uyarlamış.

Sıra geldi Cadılar Bayramı filminin vizyon tarihine! Film 19 Ekim 2018’de ABD’de vizyona girecek. Bakalım ülkemizde ne zaman gelecek?

Cadılar Bayramı (2018) Filminin Fragmanı

Önceki İçerikHan Solo: Bir Star Wars Hikayesi Film İnceleme
Sonraki İçerikWonder Woman 1984’ten İlk Fotoğraflar Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)