Charlize Theron’un Hızlı ve Öfkeli 8’den İlk Görüntüsü Geldi

0
519

Charlize Theron‘un Hızlı ve Öfkeli 8’deki (Fast 8) villian karakteri olan Cipher‘dan ilk görüntü geldi. Universal Pictures tarafından yayınlanan bu görüntü bakalım hoşunuza gidecek mi?

hızlı ve öfkeli 8

Amerikalı yönetmen F. Gary Gray’in daha önceki açıklamalarını kaynak olarak aldığımızda filmin Amerika’da 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona gireceğini ve bunun bir üçleme olarak düşünüldüğünü tekrar hatırlatmak isteriz. Fast 8 filminden sonra vizyona girecek olan dokuzuncu filmin 19 Nisan 2019 ve onuncu filmin de 2 Nisan 2021 tarihinde vizyona gireceğini daha önce yaptıkları duyuru ile biliyorduk. Fast and Furious 89 ve yalnızca Universal ile çalışmayıp diğer Fast and Furious filmleri gibi farklı yapım şirketleriyle de çalışıp yelpazesini genişletmek istendiğine dair dedikodular da mevcut.

Şu ana kadar resmileşen oyuncu kadrosunun Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black’e Jason Statham, Dwayne Johnson ve Kurt Russell’ın da eklenmesi bekleniyor.

Charlize Theron‘un filmin kötü karakteri olduğu ve onun yaverinin Kristofer Hivju’nun olduğu da son gelişmelerden biri.

Charlize Theron’un Hızlı ve Öfkeli 8’den İlk Görüntüsü

Charlize Theron'un Hızlı ve Öfkeli 8'den İlk Görüntüsü Geldi

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir