Çıksın Diye Beklediğimiz 2016 Filmleri

11733

2015 yılı Bilim-Kurgu ve süper kahramanlarla dolu bir yıl oldu bizim için. Özellikle çizgi roman dünyası için epey verimli geçtiği söylenebilir 2015 yılı. Oscar ödülleri, Altın Küre falan derken farklı beklentilerin cevaplanamadığı bir yıl oldu herkes adına.

Fakat 2016 yılı için beklentilerimiz epey yüksek! Beklentiyi arttıran anlaşmalar, senaryolar, haberler ile bizleri müthiş bir yeni yılın beklediğini söylemek durumundayız.

İşte çıksın diye çılgınlar gibi beklediğimiz 2016 filmleri

13Captain America: Civil War

Çıksın Diye Beklediğimiz 2016 Filmleri
- Reklamlar -

Yakın tarihin Marvel Dünyası’na ait en büyük yapımı olacak olan Captain America: Civil War için geri sayım devam ediyor. Bir Russo kardeşler yapımı olan bu için Marvel tarafından yapılan her paylaşım sonrası beklentilerimiz biraz daha artıyor. Şüphesiz bu yılın en güzel filmlerinden biri olan Ant-Man karakterine can veren Paul Rudd, Scarlett Johansson ve Jeremy Renner ile müthiş bir kadroya sahip olan Captain America: Civil War ikonik ve efsanevi bir film olacağa benziyor.

Vizyon Tarihi: 26 Mayıs 2016

Önceki İçerikFrequencies / Frekanslar (2013) Film İncelemesi
Sonraki İçerikTarantino’nun Son Filmi The Hateful Eight’ten Teaser Geldi
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)