Clown Filminden Yeni Bir Video Geldi

1002

Clown filmi ilk video klibi bugün Dimension Films ve Anchor Bay Entertainment tarafından yayınlandı. Amerika’da 17 Haziran’da vizyona girecek filmin videosunu yazının en alt kısmında bulabilirsiniz. Yapımcılığını Eli Roth’un (Hostel, Cabin Fever) yaptığı ve yönetmenliği gelecek yaz bir Marvel filminde yönetmenlik yapacak olan Jon Watts üstleniyor. Watts’ın gelecek yaz yönetmenlik koltuğunda oturacağı film de bildiğiniz üzere Spider-Man: Homecoming.

Senaryosu Jon Watts ve Christopher Ford tarafından yazılan Clown filmi oğlunun 6. yaş günü kutlaması için bir kostüm almaya gitmesiyle başlıyor. Babamız aldığı kırmızı burun ve peruğun lanetli çıkması üzerine kişilik kaybı yaşıyor ve yapmak istemediği şeyleri yapmaya başlıyor. Bu laneti kırmak için elinden geleni yapmaya çalışsa da durdurabileceği pek mümkün gözükmüyor.

- Reklamlar -

Clown filmi kadrosunda Peter Stormare (Fargo, The Big Lebowski), Laura Allen (Terriers, Awake), Andy Powers (In Her Shoes, Sweets) ve Elizabeth Whitmere (The Last Hitman, UnREAL) gibi isimler yer alıyor.

Stephen King‘in IT hikayesine benzer bir yapıda olan Clown bakalım korku filmi severler tarafından nasıl karşılanacak?

Clown Filminin Yeni Videosu

Önceki İçerikGhostbusters’tan Kobe Bryant’lı Reklam
Sonraki İçerikÇalgı Çengi 2’nin İsmi Belli Oldu
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)