Collateral Beauty Fragmanı Yayınlandı

747

Collateral Beauty filminin oyuncu kadrosu tam anlamıyla ateş ediyor! Will Smith, Edward Norton ve Keira Knightley ile 2016’ya damga vuracağa benziyor!

New Line Cinema ve Village Roadshow Pictures tarafından beyaz perdeye gelecek olan Collateral Beauty filmi hikayesinden önce kadrosu ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

- Reklamlar -

Oscar ödüllü David Frankel‘ın (Şeytan Marka Giyer) yönetmenliğini yaptığı film ülkemizde Gizli Güvenlik ismi ile 23 Aralık’ta vizyona girecek.

Collateral Beauty filminin kadrosunda yukarıdaki saydığımız isimlere ek olarak Michael Peña (The Martian), Naomie Harris (SPECTRE) ve Jacob Latimore (The Maze Runner) ile Oscar ödüllü Kate Winslet (The Reader, Steve Jobs) ve Helen Mirren (The Queen, Trumbo) yer almaktadır.

Collateral Beauty filmi Howard Inlet (Will Smith) isimli Manhattanlı bir reklamcının başından geçen trajik bir deneyimi konu olarak almaktadır. Yaşadığı bu trajik deneyim yüzünden depresyona giren Howard’a arkadaşları yardım etmek ister. Bu yardımları da daha önce eşi benzeri görülmemiş türden bir şey olunca olayın rengi değişmeye başlar.

Ülkemizde Warner Bros. Türkiye tarafından dağıtımı yapılacak Collateral Beauty filmini 23 Aralık’ta izlemek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Collateral Beauty Filminin Fragmanı

Önceki İçerikUnderworld Blood Wars Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikJennifer Lawrence ve Chris Pratt’li Passengers’ın İlk Afişi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)