Dane DeHaan ve Cara Delevingne’li Valerian’dan Son Fragman

505

Dane DeHaan ve Cara Delevingne‘in başrollerinde oynadığı Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu filmi son fragmanı da yayınlandı.

Evrende hem zaman hem de uzay yolculuğu yapan ve insan ırkının çıkarlarını korumaya çalışan iki uzay ajanı olan Valérian ve Laureline ile başlayan hikayemiz gezegenler arası keşifler, diplomasi ve uzaylılarla müzakereler yapmaktadırlar.

- Reklamlar -

Ekibimiz bin gezegenlik bir sistemin başgezegeni olan Syrte’e gider ve Dünya için tehlike yaratıp yaratmadıklarını araştırma yapmaya koyulurlar. Karşılarında ise çökmüş bir imparatorluk, devrime ihtiyacı olan bir halk ve yönetimi gizlice ele geçiren maskeli, gizemli akıl adamlarının tarikatını bulurlar.

Rihanna‘ya ek olarak Ethan Hawke, John Goodman, Herbie Hancock ve Kris Wu’nun kadrosunda yer aldığı film merakla bekleniyor.

200 Milyon Dolar bütçe ile çekilen film için beklentiler epey yüksek. Eğer beklenilen gişeyi elde edemez ise başına neler gelir, Rotten Tomatoes‘tan nasıl tokatlar yer kim bilir?

Luc Besson‘ın yönetmenliğini yaptığı Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu 27 Temmuz’da vizyona girecek.

Valerian Filminin Son Fragmanı

Önceki İçerikRyan Reynolds’lı The Hitman’s Bodyguard’tan Fragman Geldi
Sonraki İçerikMutlaka İzlemeniz Gereken 10 Bilim-Kurgu ve Aksiyon Filmi
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)