Darren Aronofsky Yeni Filmine İki Ünlü İsim Daha Katıldı

662

Darren Aronofsky’nin ismi henüz belli olmayan filminin kadrosuna Oscar ödüllü Jennifer Lawrence (Silver Linings PlaybookAmerican Hustle) ve Javier Bardem’den (No Country for Old Men, Skyfall) sonra Domhnall Gleeson (Ex Machina, Star Wars: The Force Awakens) ve Michelle Pfeiffer (What Lies Beneath, Dark Shadows) da katılmış. Bir Paramount Pictures yapımı olan filmin diğer oyuncuları arasında veteranlar veteranı Ed Harris (Snowpiercer, A Beautiful Mind) ve Domhnall Gleeson’ın kardeşi Brian Gleeson (Snow White and the HuntsmanAssassin’s Creed) da yer alıyor.

Darren Aronofsky Yeni Filmine İki Ünlü İsim Daha Katıldı

- Reklamlar -

Darren Aronofsky Filminin Konusu

Hikayenin merkezinde; “Sakin bir yaşantıları olan çiftimizin evine davetsiz gelen bir misafir ile huzurları kaçar ve artık eskisi gibi bir hayatları ne yazık ki olmaz.” cümlesi var. Hikayesi ile Haneke‘nin Funny Games filmini ve Roman Polanski’nin Carnage filmini de andıran dikkat çekici bir film olacağa benziyor. Yakında gelecek olan detaylar ile daha fazla bilgi sahibi olacağız. Bakalım görelim!

2017 yılının bahar aylarında çekimlerine başlanacak olan ve ismi henüz belli olmayan film Paramount Pictures tarafından Dünya geneline dağıtılacak. Paramount’un son Aronofsky filmi olan Noah ile Dünya genelinde 362 Milyon Dolar gişe hasılatı elde etmiş olması; Yine büyük maliyetli ve bir o kadar gişeye oynayacak bir filmin daha karşımıza geleceğinin habercisi. Aronofsky’nin yazıp yöneteceği filmin yapımcıları Protozoa Pictures’ta uzun süredir birlikte çalışan Scott Franklin ve Ari Handel’den başkası değil.

Domhnall Gleeson son olarak 2017 yılında vizyona girecek olan Rian Johnson’ın yönetmenliğini yapacağı Star Wars: Episode VIII filminde General Hux ve Henry Beard’in A Futile and Stupid Gesture ile karşımıza gelmeye hazırlanan isimler arasında yer alıyor. Michelle Pfeiffer ise Barry Levinson’ın bir TV Filmi olan The Wizard of Lies filminde Robert De Niro ile karşılıklı oynayacak

Önceki İçerikPokemon Filmi İçin Savaş Başladı
Sonraki İçerikDwayne Johnson ve Kevin Hart Jumanji’de Rol Alacak
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)