Denis Villeneuve Yeni Filmi Arrival’dan Teaser Geldi

454

Denis Villeneuve imzalı yeni Bilim-Kurgu filmi Arrival‘ın Teaser’ı geldi. Bir teaser niteliğinde olan bu videonun tamamı gelecek hafta yayınlanacak.

Kadrosunda Amy Adams (Batman v Superman: Dawn of Justice), Jeremy Renner (The Avengers), Forest Whitaker (Rogue One: A Star Wars Story) ve Michael Stuhlbarg’in (Men in Black 3) yer aldığı film hikayesiyle epey dikkat çekici!

- Reklamlar -

Ted Chiang’ın Story of Your Life isimli romanı Eric Heisserer (The Thing) tarafından uyarlanıp Denis Villeneuve (Prisoners, Sicario) tarafından yönetilecek. Film Dr. Louise Banks’in (Amy Adams) yakın zamanda Dünya’ya inen uzaylıların dost olup olmadığını anlaması için işe alınan bir dilbilim uzmanının hikayesidir.

Arrival filmi önce Eylül’deki Venedik ve Toronto Film Festivali‘nde gösterilecek ardından 11 Kasım’da Amerika’da vizyona girecek. Ülkemizde ne zaman vizyona gireceği ise henüz kesinlik kazanmamıştır

Arrival Filminin Teaser’ı

Önceki İçerikLoki Thor: Ragnarok’a Geri Döndü
Sonraki İçerikResident Evil 5 Uluslararası Fragmanı Yayınlandı
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)