Dirty Grandpa Filmi Fragmanı Yayınlandı

995

Fragmanını Lionsgate’in BuzzFeed ile duyurduğu Dirty Grandpa filminin başrollerinde genç kızların sevgilisi Zac Efron ve Robert De Niro yer alıyor. Fragmanı aşağıda bulabilirsiniz şimdi filmle ilgili detaylara geçiyoruz.

Film, adı Jason Kelly (Zac Efron) olan ve henüz yeni evlenmiş olan bir adamın eski bir ordu mensubu olan büyük babasının hayatına girmesiyle ortalığın birbirine girmesini konu olarak işlemiş.

- Reklamlar -

Julianne Hough (Rock of Ages), Aubrey Plaza (The To-Do List), Dermot Mulroney (My Best Friend’s Wedding), Zoey Deutch (Vampire Academy), Jason Mantzoukas (“The League”), Adam Pally (“The Mindy Project”) ve Henry Zebrowski’nin (The Wolf of Wall Street) yardımcı oyunculuğunu yaptığı Dirty Grandpa filminin yönetmeni Dan Mazer (I Give It a Year) senaristi ise John Phillips’tir.

Filmle İlgili İlginç Bilgiler

  1. Filmde Zac Efron’un çıplak olarak motosiklet sürdüğü sahnede dublör kullanmış,
  2. Filmde Florida olarak geçen yerin aslında Gürcistan’ın Tybee Adası olması,
  3. Robert De Niro’nun oynadığı Dick Kelly rolü için Jeff Bridges ve Michael Douglas ile görüşülmüş ancak anlaşma sağlanamamış.

Dirty Grandpa Filminin Fragmanı

Önceki İçerikDon Verdean Filmi Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikAyı Paddington 2 2017 Yılında Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)