Doc Savage Filmi Dwayne Johnson ile Geliyor

618

Doc Savage filmi, Dwayne Johnson‘ın Facebook hesabından yaptığı paylaşım ile resmen geliyor! Yönetmenliğini Shane Black‘in (Iron Man 3, The Nice Guys) yapacağı filmin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

Dünyanın ilk süper kahraman hikayesi olma özelliği taşıyan Doc Savage’in Man of Bronze ismi ile de tanıyanlar mutlaka olacaktır.

- Reklamlar -

2014 yılında Thor karakteriyle tanıdığımız Chris Hemsworth ile de anlaşmaya çalışan Shane Black’in olumlu sonuçlanmayan bu girişimin ardınan 2 yıl sonra The Rock ile anlaşmış olması bakalım Çizgi Roman dünyasında nasıl bir yankı yaratacak?

Filmin yönetmeni Shane Black’in Dwayne Johnson ile ilgili söylediği “Doc Savage filmi artık resmen geliyor diyebiliriz. Dwayne’in fiziği ve oyunculuğuna çok güvendiğim için onu seçtim. Bitmek bilmeyen enerjisini bu karakter için ortaya koyacağına eminim” cümleleri ona ne kadar güvendiğini gösteriyor!

Doc Savage 1930 ve 40’lı yıllarda piyasaya çıkan American Pulp Magazine (Ucuz Dergi) kuşağının altın çocuğudur. Henry W. Ralston ve editor John L. Nanovic yaratılan ve Street & Smith Publications tarafından basılan seri dönemin en önemli basılı işlerinden biri olarak gösterilmektedir.

Dwayne Johnson’un Doc Savage Paylaşımı

Önceki İçerikDeadpool Eclectic Remix Versiyonu ile Sizlerle
Sonraki İçerikGame of Thrones Karakterlerinin İlk ve Son Halleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)