Dumbo Filminden Yepyeni Görüntüler Geldi

458

Tim Burton‘ın yönetmenliğini yaptığı Dumbo filminden yepyeni görüntülerin yer aldığı bir fragman daha geldi. 5 Nisan’da vizyona girecek olan film için meraklı bekleyişimiz devam ediyor!

Yayınlanan yeni görüntülerde gammaz filimizin seyirciler üzerinden uçarak gösterdiği performansının detaylarını görüyoruz.

- Reklamlar -

Sirk sahibi Max Medici, sirkin eski süper starı Holt Farrier ve onun çocukları olan Milly ve Joe’ya sıradışı bir görev verir. Aileye verilen görev; Sirkin yeni üyesinin bakımıdır. Bu yeni üye, koca kulakları sebebiyle seyircileri güldüren, yavru bir bebek fildir. Fakat Dumbo’nun uçabildiğini keşfettiklerinde, kapanmaya yüz tutan sirkin büyük ve şaşalı zamanlarına geri dönüş yapacağına inanırlar. Pek tabii ki bu da girişimci V.A. Vandevere’in de dikkatini çeker. Vandevere, sevimli fili, yeni ve büyük eğlence parkı Dreamland için kiralamak için girişimlere başlar. Ama Dreamland, öyle göründüğü kadar pek de parlak ve görkemli değildir. Şirin filimiz Dumbo, oldukça çekici bir akrobat olan Colette Marchant ile birlikte zirveye doğru bir yolculuğa başlar. Ancak Holt Farrier de, Dreamland’in perde arkasını keşfetmeye başlamıştır…

Yapımcılığını Disney‘in üstlendiği projede senaryo ise Ehren Kruger’e ait. Başrollerde ise Michael BufferColin Farrell, Danny DeVito gibi isimler yer alıyor. Sizi çocukluğunuza götürecek bir yapım ile karşı karşıya olacaksınız. Umarız en az bizim kadar heyecanlısınızdır!

Dumbo Filminin Yeni Fragmanı

Önceki İçerikDumbo Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikSuicide Squad 2’nin Yeni Karakterleriyle Tanışın
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)