Equals Filminden İlk Fragman Geldi

880

Bilim kurgu, dram ve romantik ögelerin tamamını bünyesine barındıran bir yapıma merhaba demek ister misiniz? O zaman buyurun. Equals filminden ilk görüntüler geldi. Equals filminin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz belirsiz ama olsun. Biz yine de biraz bahsedip meraklandıralım.

72. Venedik Film Festivali‘nde prömiyerini gerçekleştiren bilim kurgu filminin yönetmeni olan Drake Doremus daha önce Like Crazy filmiyle Sundance Film Festivali‘nden Büyük Jüri Ödülü ile dönmüştü. Amerikan yapımı filmin konusu ise şöyle; Switched On Syndrome isimli bir hastalığın yayıldığı dünyamızda geçen yapım, bu hastalığa yakalanan insanlarda aşk, nefret, depresyon gibi duyguları geri plana atarak yok olmasına sebep oluyor.  Yeni bir hastalıkla boğuşan insanlık, açgözlülük, fakirlik, şiddet gibi duyguların hüküm sürdüğü bir yaşamda ilerliyor. Ancak filmin başrollerini üstlenen Kristen Stewart ve Nicholas Hoult bu distopik sistemin içinde yollarını kesiştirip birbirlerine aşık oluyorlar.

- Reklamlar -

Bizce oldukça başarılı bir yapım bizi bekliyor. Bakalım vizyona ne zaman girecek ve beklentimizi karşılayacak mı? Önce fragmanımız;

Equals Filminin Fragmanı

Önceki İçerikLife in Color Filminin Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikCriminal Filminden Fragman Geldi
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.