19 Haziran’da vizyona giren izlenesi filmler!

0
1225

Cumanın gelişi bizim Perşembe günü paylaştığımız izlenesi filmler kuşağında belli olur! Doğruya doğru, biz Perşembe olunca, ‘haydi bakalım ne izliyoruz?’ moduna giriyoruz. Ya siz? Bu hafta da amme hizmetimizden yararlanmak için lütfen yazımızın devamını okuyunuz 🙂

Bu hafta vizyona giren sekiz film var. Evet 2 basamaklı sayıları görmeyince biraz garipsedik değil mi? Ben vizyona girecek filmlere bakınca, ‘hmm sekiz azmış’ demeye başladım. Peki bu filmler hangileriymiş öncelikle bir listeleyelim.

19 Haziran’da Vizyona Girecek Filmler

  • Horns (Boynuzlar)
  • Survivor (Ölümcül Takip)
  • İnside Out (Ters yüz)
  • The Tribe (Kabile)
  • La Famille Belier (Hayatımın Şarkısı)
  • Kuzu
  • Avis de Mistral (Dedemle Bu Yaz)
  • Lava (Lav)

Peki bu sekiz filmden hangisi izlenesi? Bizim seçimimiz; Hayatımın Şarkısı ve Dedemle Bu Yaz. Haydi inceleyelim.

Haftanın İzlenesi Filmi: Hayatımın Şarkısı

hayatimin sarkisi 19 Haziranda vizyona giren izlenesi filmler!

Fransız yapımı filmlere bayılanlardansanız, buyurun sizi Hayatımın Şarkısı’na alalım. Film aslen 2014 yapımı ve IMDB puanı 7.3. Filmin baş rolündeki Louane Emera’nın ilk uzun metrajlı film deneyimi olan yapım kendisine Cesar Ödülleri ve Lumier Ödülleri’nde Umut Vaat Eden Genç Aktris ödüllerini kazandı. Film aynı zamanda 2015 César Ödülleri’nde En İyi Film ve En İyi Senaryo da dahil altı dalda ödüle aday gösterildi.

Louane Emera, Karin Viard ve François Damiens’in başlıca rollerinde yer aldığı filmin yönetmeni Eric Lartigau. Konu ise şöyle; Bélier ailesinin, 16 yaşındaki Paula hariç, tüm fertleri işitme engellidir. Paula ailenin tüm gündelik işleriyle, en başta çiflikteki işleriyle tek başına ilgilenir. Yerel seçimler için belediye başkanlığına adaylığını koyan babasına destek olan Paula, bir gün müzik öğretmeninin de desteği ile bir müzik yarışmasına katılmaya karar verir. Bu evrede ya ailesine destek olacak ya da hayallerinin peşinden gidecektir.

Hayatımın Şarkısı Filminin Fragmanı

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=xCp-9Purxdg]

Hayatımın Şarkısı Filminin Fotoğrafları

Haftanın İzlenesi Filmi: Dedemle Bu Yaz

18649926210 3cbe5a24d5 o 1024x566 19 Haziranda vizyona giren izlenesi filmler!

Rose Bosch‘un yazıp yönettiği filmin baş rolündeki Jean Reno ismini duyunca zaten film hakkında yeterince yüksek beklentilere giriyoruz. Kendisine Anna Galiena, Chloé Jouannet ve Hugo Dessioux gibi isimler eşlik ediyor. Ayrıca filmin IMDB puanı 6.6.

Lea, Adrien ve küçük kardeşleri Theo yıllardır görmedikleri dedelerinin yanına tatile giderler. Ama tatil hiç de bekledikleri gibi gitmeyecektir. Çünkü anne-babaları boşanmanın eşiğine gelmiştir ve bu durum her birini ayrı ayrı etkileyecektir. Dram ve komediyi aynı anda tatmaya meraklılar için, bu haftanın en izlenesi filmi diyebiliriz.

Dedemle Bu Yaz Filminin Fragmanı

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=nLz2QAtcz3c]

Dedemle Bu Yaz Filminin Fotoğrafları