Christian Black yeni yıl dileklerini fragmanı ile paylaştı

0
572

Christian Black (Marlon Wayans), Fifty Shades of Black filminin yani gişe rekorları kıran Grinin Elli Tonu filminin siyahi parodisinin başrolü. Yeni fragmanında yeni yıl dileklerini ve gerçekleştirmek istediği şeyleri sıralamış. 29 Ocak’ta vizyondaki yerini alacak olan film ne kadar başarılı olacak bilmiyorum ama adından yeterince söz ettirdi ve küçük de olsa bir kitle tarafından merakla bekleniyor.

Fifty Shades of Black Christian Black yeni yıl dileklerini fragmanı ile paylaştı

Ünlü komedyen Marlon Wayans‘a Kali Hawk (Black Jesus, Bridesmaids), Mike Epps (The Hangover, Jumping the Broom), Andrew Bachelor (We Are Your Friends, Black Jesus), Affion Crockett (Pixels, The Wedding Ringer), Jane Seymour (Jane the Virgin, Wedding Crashers), Fred Willard (Anchorman, A Mighty Wind) ve Florence Henderson’ın (The Brady Bunch) eşlik edeceği filmin yönetmenliğini Michael Tiddes yapacak.

Wayans’ın hem başrol oyuncusu hem de senaristi olduğu bu filmde aslında Wayans’ın parodilere uzak bir karakter olmadığı bir kez daha göreceğiz. A Haunted HouseScary Movie ve Dance Flick filmlerinin aksine Kuzeyli bir çetenin hikayesinin anlatıldığı Don’t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood filmiyle de kanıtlamıştı. Aynı zamanda bu parodiyi beyaz perdeye tekrar uyarlayan Rick Alvarez ve yönetmen Michael Tiddes’ta daha önce A Haunted House ve A Haunted House 2 filmlerinde birlikte çalışmıştı.

Christian Black ve yeni yıl dilekleri