Divergent serisinin yeni filmi Allegiant fragmanı yayınlandı

1
901

Çekimleri Atlanta’da yapılan Divergent serisinin sondan bir önceki filmi Allegiant fragmanı Lionsgate tarafından yayınlandı. Bir üçleme olan Divergent’ın (Uyumsuz) bu filminde Golden Globe adayı Shailene Woodley, Theo James, Oscar ödüllü Octavia Spencer ve Oscar adayı Naomi Watts başrollerde yer almaktadır. Ayrıca Golden Globe adaylığı olan aktör Jeff Daniels’ın yanı sıra üçüncü ve dördüncü film ile seriye dahil olan Ray Stevenson, Zoë Kravitz, Miles Teller, Ansel Elgort, Maggie Q, Keiynan Lonsdale ve Jonny Weston’da oyuncu kadrosundaki diğer elemanlardan.

divergent allegiant Divergent serisinin yeni filmi Allegiant fragmanı yayınlandı

Dünyayı saran Insurgent ekibinden sonra Allegiant’ta yer alan Tris (Shailene Woodley), Four (Theo James) ile birlikte şehri çevreleyen duvarın ötesine geçerler ve orada Genetik Refah Bürosu olarak bilinen gizemli bir kurumla karşılaşırlar.

Veronica Roth’un New York Times best-seller romanlarından biri olan Allegiant‘ı Robert Schwentke yönetirken, uyarlaması Noah Oppenheim ve Adam Cooper & Bill Collage ve Stephen Chbosky’e aittir.

Roth’un üçleme olarak yazdığı bu eserler Divergent olarak Mart 2014’te film olarak uyarlandıktan sonra 17 milyon kopya daha satarak dünya genelinde 34 milyon kopyaya ulaşmış. Bakalım bu film vizyona girmeye yakın tirajlarda ne gibi değişikler olacak.

İşte Divergent serisinin üçüncü filmi Allegiant fragmanı