Keanu filmi fragmanı yayınlandı

0
718

Keanu filmi, Amerikalı komedyen Keegan-Michael Key ve Jason Mitchell’ın başrollerini oynadığı, hikayesi itibarıyla çok komik bir film.

Konusu Bud’ın (Jason Mitchell) ansızın kapısına dayanan tatlı bir kedi yavrusu ile yeni ayrıldığı sevgilisinin üzüntüsünü unutmaya çalışır. En iyi arkadaşıyla da tanıştırdığı kedisi Keanu’nun bir sokak çetesi tarafından kaçırılması ve uyuşturucu baronunun eline geçmesinin ardından hareket geçerler. Kurtarma operasyonu zor ve bir o kadar da komik olur.

Konusu itibarıyla Keanu Reeves’in John Wick filmine yaptığı gönderme ile dikkatleri üzerine toplayan Keanu filmi oyuncu kadrosuna gelecek olursak; Luis Guzmán, Will Forte, Nia Long, Rob Huebel, Method Man, Jordan Peele, Madison Wolfeve  Dennise Renae Larson’dan oluşmaktadır.

john constantin Keanu filmi fragmanı yayınlandı

Keanu Reeves’in kediler ile olan münasebetini de tiye aldıkları görünen tutar mı tutmaz mı bilmiyoruz ama dikkat çekeceği kesin.

2012 yılından beri birlikte yaptıkları Key and Peele programıyla bu yıl tam 6 tane Primetime Emmy ödülüne de aday olarak gösterilen Jordan Pelee ve yine aynı programın yazarı olan Alex Rubens’in senaryosunu yazdığı filmin yönetmenliği ise Key and Peele’nin de yönetmenliğini yapan Peter Atencio’dur.

Keanu filmi fragmanı

Uyarı: Fragman “Red Band” etiketlidir. Çıplaklık, argo kelime ve rahatsız edici davranışlar içeriyor olabilir.

Keanu filmi afişi

Keanu filmi Keanu filmi fragmanı yayınlandı