Money Monster Filminden Fragman Geldi

0
561

Aman da aman! Kadroya da bir bakın. George Clooney var, Julia Roberts var, Jack O’Connell var.. Dram gibi dram bizi bekliyor diyebilir miyiz dersiniz? Şimdi fragmanı iyi güzel paylaşıyoruz ama Money Monster filminin vizyon tarihini de verelim de, fazladan heyecan yapmayın. Filmin beyaz perdede olacağı tarih; 27 Mayıs 2016. Yani hiç bir şey kalmadı. Şunun şurasında mayısa ne var?

money monster 2 Money Monster Filminden Fragman GeldiSon olarak Kukla filmiyle eleştirmenlerden iyi notlar alan ve kamera önünde görmeye alışkın olduğumuz usta oyuncu Jodie Foster, Money Monster filminin yönetmeni.  Foster’ın yeni filmi, televizyondan borsa tüyoları veren bir Wall Street simsarının hayatını beyaz perdeye taşıyacak.

Kadrosunda Jack O’Connell, Giancarlo Esposito ve Dominic West‘in de bulunduğu film televizyonda finans tavsiyeleri veren magazinel kişilik Lee Gates‘in etrafında dönüyor. Ekonomi temelli gerilim filminin ilk fragmanında Clooney canlı yayında rehin alınıyor. Ayrıca; Clooney ve Roberts ikilisinin Oceans serisinden nasıl güzel bir çift olduğunu unutmayalım.

Buyurun filmimizin fragmanına bakalım:

Money Monster Filmi Fragmanı

Money Monster Filminin Posteri

money monster Money Monster Filminden Fragman Geldi