War Dogs Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı

0
294

Başrollerinde Jonah Hill ve Miles Teller‘ın yer aldığı War Dogs filmi yeni fragmanı yapımcı şirketi olan Warner Bros. Pictures tarafından yayınlandı

War Dogs War Dogs Filmi Yeni Fragmanı Yayınlandı

Konusu gerçek bir hikayeye dayanan War Dogs filmi Miami’de yaşayan 20’li yaşlarında iki arkadaşın Irak Savaşı sırasında Amerikan Silahlı Kuvvetleri’ni silahlandırmaları karşılığında 300 milyon dolar gibi büyük bir anlaşma imzalarlar. Bu imza sonrası Efraim Diveroli ve David Packouz’un (Hill ve Teller) hayatı eskisi gibi olmaz. Küçücük yaşamları bu büyük para sonrası değişir ve kendilerini daha önce hiç görmedikleri ortamlarda bulurlar. Bu 300 milyon doları sadece bu iş için vermediği ve Amerikan Hükümeti’nin Afgan Kuvvetleri ile olan karanlık işlerinin de devreye girmesiyle ortalık iyiden iyiye karışır.

Filmin diğer önemli oyuncuları ise Iz rolüyle göreceğimiz Ana de Armas (Knock Knock) ve Oscar adaylığı bulunan ünlü oyuncu Bradley Cooper‘dır (American Sniper, American Hustle).

War Dogs filmi Warner Bros. Pictures’ın uluslararası dağıtımıyla Amerika’da 19 Ağustos’ta vizyona girecek. Ülkemizde ise henüz ne zaman vizyonda olacağını kestiremiyoruz.

War Dogs Filmi Yeni Fragmanı