Zootopia ikinci fragmanı yayınlandı

0
1026

ZootopiaWalt Disney Animation Studios‘un 2016 yılında vizyona girecek olan ilk animasyon filmi olarak dikkatleri üzerine çekti. Frozen, Big Hero 6, Horton ve Bolt gibi ödüllü animasyon filmlerin de yönetmenliğini yapan Byron Howard, Rich Moore ve Jared Bush’un liderliğinde 4 Mart’ta vizyondaki yerini alacak olan filmin ikinci fragmanı geldi. Fragmanda duyduğunuz Try Everything orijinal müziğinin bestesi Sia’ya ve Shakira ikilisine aittir.

zootopia Zootopia ikinci fragmanı yayınlandı

Paylaşılan haberlere göre Disney’in Disney Parks’ta geçen bu hikayeyi Disney California Adventure park ve Disney’s Hollywood Studios’ta gizlice sunacağı ve bazı özel ziyaretçilere gösterim yapacağı konuşuluyor. Ne yazık ki bize göre epey uzak kaçan bu konu yalnızca yakınında olanları ilgilendiriyor! Hatta Bug’s Life Theater’da da yapılacak olan gösterimde Zootopia‘yı çocuklar için bir şölene çevirip özel görsel efekt şovlarıyla da süsleyeceklermiş!

Byron Howard, Rich Moore ve Jared Bush tarafından yönetilen Zootopia, hayvanlarla dolu bir ütopik şehirdir. Bu şehirde Polis memuru olarak görev yapacak olan Judy Hopps (Ginnifer Goodwin) ise kendine göre kocaman kalan hayvanları yöneteceği konusunda epey optimisttir. En azından öyle umuyordur! Ama işler beklediği gibi gitmez ve şehrin sakinlerini yönetmekte çok zorlanmaya başlar… Arkadaş edindiği bir Nick Wilde (Jason Bateman) isimli bir tilki ile hem idareyi hem de ortadaki gizemi çözmek için anlaşır.

zootopia filmi Zootopia ikinci fragmanı yayınlandı

Orijinal seslendirici ekibinde Shakira’yı Gazelle, Idris Elba’yı Chief Bogo (Zootopian Polis Departmanı Başkanı), Octavia Spencer’ı Bayan Otterson, J.K. Simmons‘ı Belediye Başkanı Leodore Lionhearted, Tommy Chong’u Yax the Yak (Aydın bir büyükbaş!), Nate Torrence’ı Benjamin Clawhauser, Jenny Slate’ı Belediye Başkan Yardımcısı Bellwether (küçük tatlı koyuncuk), Alan Tudyk’ı Duke Weaselton (geveze bir çakal), Raymond Persi’yi Flash (Memeli Hayvan Araçları Bölümü’nde çalışan tembel!) Bonny Hunt ve Don Lake Polis memurumuz Judy Hopps’un anne ve babasını olan Bonnie ve Stu’yu (Çiftçi olan bir Tavşan Ailesi) seslendirmektedir.

Amerika’da 4 Mart’ta vizyona girecek olan Zootopia‘nın ülkemizde de yine aynı zaman dilimi içerisinde gösterime girmesi planlanmaktadır.

Zootopia Fragmanı