Fast 8 filmi setinden ilk görüntü ve video geldi

471

Fast 8 filmi çekimleri Küba’nın başkenti Havana‘da devam ederken filme ait görüntülerin yer aldığı video yerel bir haber sitesine düştü. Klasik bir kovalamaca sahnesinin yer aldığı video filmle ilgili pek fazla bilgi içermiyor olsa da şimdilik meraklılarını idare edecek ve sevindirecek seviyelerde olduğu açık. Ayrıca filmin başrol oyuncusu olan Vin Diesel‘in Facebook sayfasından paylaştığı fotoğraf ile de ikinci bir sevindirici haber gelmiş oldu.


Cámara Oculta graba Fast Furious 8 en La Habana paylaşan: yusnaby

Amerikalı yönetmen Gray’in daha önceki açıklamalarını kaynak olarak aldığımızda filmin Amerika’da 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona gireceğini ve bunun bir üçleme olarak düşünüldüğünü tekrar hatırlatmak isteriz. Fast 8 filminden sonra vizyona girecek olan dokuzuncu filmin 19 Nisan 2019 ve onuncu filmin de 2 Nisan 2021 tarihinde vizyona gireceğini daha önce yaptıkları duyuru ile biliyorduk. Fast and Furious 89 ve yalnızca Universal ile çalışmayıp diğer Fast and Furious filmleri gibi farklı yapım şirketleriyle de çalışıp yelpazesini genişletmek istiyormuş.

Şu ana kadar resmileşen oyuncu kadrosunun Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve Lucas Black’e Jason Statham, Dwayne Johnson ve Kurt Russell’ın da eklenmesi bekleniyormuş.

Vin Diesel Fast 8 Paylaşımı