Harry Potter and the Cursed Child Oyuncu Fotoğrafları Geldi

0
615

Harry Potter and the Cursed Child oyuncu kadrosuna ait ilk fotoğraflar Hollywood Reporter‘dan geldi. J.K. Rowling‘in yeni hikayesi bildiğiniz üzere bir tiyatro oyunu olarak sınırlı sayılı salonda oynanacak.

Harry, Ron ve Hermione’nin yetişkin hallerini görebileceğimiz The Cursed Child oyununda Ron ve Hermione evli ve çocuklu bir aile kurmuş. Ron Sihir Bakanlığı’nda, Hermione ise Sihirli Yasal Yaptırım Dairesi’nde avukat olarak çalışmaktaymış. Harry, Ginny Weasley ile evlenmiş, okul çağında 3 çocuk sahibi bir babaymış ve Sihir Bakanlığı’nda Sihirbazlar Şefi olarak görev yapmaktaymış. The Cursed Child, oğlu Albus’un asla almak ve sahibi olmak istemediği aile mirası ile başa çıkmak zorunda kalması ve Harry’nin geçmişine gömülüp kalmasını konu olarak almaktadır.

Harry Potter and the Cursed Child Oyuncu Fotoğrafları

Harry Potter – Jamie Parker

harry potter jamie parker Harry Potter and the Cursed Child Oyuncu Fotoğrafları Geldi
Kaynak: Harry Potter Theatrical Productions

Ginny Potter Poppy Miller

Ginny Potter Poppy Miller Harry Potter and the Cursed Child Oyuncu Fotoğrafları Geldi
Kaynak: Harry Potter Theatrical Productions

Albus Potter – Sam Clemmett

Albus Potter Sam Clemmett Harry Potter and the Cursed Child Oyuncu Fotoğrafları Geldi
Kaynak: Harry Potter Theatrical Productions

Ailenin Tamamı

Harry Potter and the Cursed Child 1 Harry Potter and the Cursed Child Oyuncu Fotoğrafları Geldi
Kaynak: Harry Potter Theatrical Productions

Harry Potter and the Cursed Child oyununun yönetmenliği John Tiffany ve Steven Hoggett  tarafından yapılacak. Set dizaynları Christine Jones, kostümler Katrina Lindsay, müzikler Imogen Heap, ışıkçı Neil Austin, sesler Gareth Fry, özel efektler Jeremy Chernick, sihirler Jamie Harrison, müzikal supervision ise Martin Lowe‘a aittir. Böyle büyük bir hayran kitlesine sahip efsane seride uçan kuşu bile bilmek isteyeceğini düşünerek bu kadar ayrıntıya girelim istedik.

Harry Potter and the Cursed Child yapımcılığı ise Sonia Friedman Productions,Colin Callender‘s Playground Entertainment ve Harry Potter Theatrical Productions‘a aittir.