Triple Frontier kadrosuna Johnny Depp de dahil olabilir

0
471

Triple Frontier (ya da Üçlü Sınır gibi çevirebiliriz), Paraguay, Arjantin ve Brezilya sınırlarında “la triple frontera” olarak bilinen bölgeyi anlatan bir film. Söylendiğine göre organize suç cennetiymiş burası. Proje Oscar’lı yönetmen Kathryn Bigelow ile başlamasına rağmen, yapım şirketiyle yaşanan anlaşmazlık nedeniyle yerine J.C Chandor (All is Lost,A most Violent Year) geçmiş. Proje değişiklik olmadan Hurt Locker (Kathryn Bigelow’un en iyi yönetmen dalında ödül kazandığı film) ve Zero Dark Thirty’nin yazarı olan Mark Boal‘ın senaryosuyla devam edecek. Ayrıca 2010 yılında Tom Hanks‘in de filmde olacağı açıklanmıştı. Bunların yanında Johnny Depp‘in de filme katılabileceği konuşuluyor.

MV5BMjQyNjY5NzgzNl5BMl5BanBnXkFtZTgwNTUzMzY0NTE@. V1  SX1297 SY591  Triple Frontier kadrosuna Johnny Depp de dahil olabilir

Yukarıdaki fotoğraf Johnny Depp‘in geçtiğimiz filmi olan Black Mass‘e (Kara Düzen) ait. Johnny Depp suç, dram oynamayı sevmiş olacak ki bu projede de yer almayı düşünüyor. Biz de başarılar dileyip filmi bekliyoruz o zaman.

Triple Frontier nasıl bir yer?

Triple Frontier Triple Frontier kadrosuna Johnny Depp de dahil olabilir