Fokus Vizyona Girdi

1169

Sizin de Will Smith denilince aklınıza komedi-aksiyon karışımı bir yapım gelmiyor mu? Sanırım bunlar hep Bad Boys ve Siyah Giyen Adamlar’ın etkileri. Fokus ile de aksiyonu hissettiren, suça karışan ve tabi ki güldüren Will Smith’i 20 Mart’ta vizyonda göreceğiz. (Will Smith bu role hazırlanabilmek için Las Vegas’ta 4-5 gün geçirmiş.

Fokus Vizyona Girdi

- Reklamlar -

Usta bir dolandırıcı olan Nicky‘nin yolu bir gün en az kendisi kadar iyi bir dolandırıcı olan Jess ile kesişir. Nicky Jess’e işin bütün inceliklerini öğretir ve sonrasında üç yıl kadar birbirlerini görmezler. Bunca yıl sonra Jess, artık başarılı bir soyguncudur. Büyük işler peşinde koşar. Peki Jess ve Nicky tekrar karşılaşacak mı ve ilişkileri gerçekte nasıl sonlanacak?

Glenn Ficarra ve John Requa ilk kez birlikte çalışmıyorlar. Daha önce de Crazy Stupid Love ve “I Love You Phillip Morris” filmleriyle bir araya geldiler. Fokus onların üçüncü çalışması. Ayrıca; filmin yapım aşamasında Centilmen Hırsız olarak bilinen ünlü uzman Apollo Robins oyunculara ve arka ekibe destek verdi. (Birinin cebinden nasıl belli etmeden bir şey çalınır? gibi konularda :) )

Fokus Filminin Fragmanı

Önceki İçerikKuralsız / Insurgent Vizyona Girdi
Sonraki İçerikTeksas Katliamı Filmi Geliyor
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.