Fran Kranz The Dark Tower Filmi Kadrosuna Girdi

667

Fran Kranz, 2012 yılında vizyona giren ve korku filmi kategorisinin zirvesine doğru tırmanan yapısıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran The Cabin in the Woods (Dehşet Kapanı) filmindeki Marty rolüyle tanıdığımız başarılı oyuncudur.

Fran Kranz The Dark Tower Filmi Kadrosuna Girdi

- Reklamlar -

Kranz, yönetmenliğini Nikolaj Arcel‘in yapacağı; 24 Şubat 2017’de vizyona girecek The Dark Tower filmi kadrosuna dahil olarak da ne kadar başarılı olduğunu göstermiş oldu. Çünkü film yönetmeninden yapımcısına, senaristinden oyuncusuna kadar tam anlamıyla bir “Şampiyonlar Ligi”. Bu kadroda kendine yer bulmuş olması Amerikalı oyuncuyu epey mutlu etmiş olmalı.

Fran Kranz’ın Yer Alacağı The Dark Tower’ın Konusu

Silahlı bir soyguncu olan Roland Deschain vahşi batıyı andıran bir arazide dünyanın sonunun gelmesini engelleyecek Kara Kule’yi (The Dark Tower) aramasını konu alıyor. Filmin yönetmenliğini Ejderha Dövmeli Kız serisinin (Daniel Craig’in başrolünde oynadığı David Fincher yapımı olan değil) yaratıcısı olan ve bu seri ile 1 BAFTA adaylığı bulunan Nikolaj Arcel üstlenecek. Senaryo ekibinde ise Uyarlayanlar: Nikolaj Arcel, Akiva Goldsman, Anders Thomas Jensen, Jeff Pinkner iken Hikaye: Stephen King’e aittir.

Önceki İçerikIndependence Day: Resurgence Yeni Fragmanı Geldi
Sonraki İçerikCafe Society Filminin Fragmanı Yayınlandı
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)