Free State of Jones Filminden Hareketli 3 Afiş

610

Gary Ross‘un yönetmenliğini yaptığı Free State of Jones filmine ait hareketli 3 yeni afiş geldi. Gugu Mbatha-Raw, Mahershala Ali ve pek tabii ki Matthew McConaughey‘in yer aldığı afişler oldukça başarılı ve farklı olmuş.

Free State of Jones filmi; İç Savaş sırasında Konfederasyonun ekstra güçlü ve silahlı isyancılarına karşı koymaya çalışan kuzeyli bir çiftçinin olan Newton Knight’ın (Matthew McConaughey) hikayesini konu olarak almaktadır. Diğer küçük çiftçiler ile bir araya gelip kölelere yardım etmeye çalışan Knight, Jones County’de bir ayaklanma başlatarak ayrıldığı Mississippi’den Konfederasyon’a savaş açar ve özgürlüğünü ister. Bu ayaklanmanın adı ise Free State of Jones‘tur.

- Reklamlar -

Eski bir köle olan Rachel (Gugu Mbatha-Raw) ile evli olan Knight, savaş sonrası karışık ve eşsiz bir ırkın da temellerini atacaktı. Uzun süren savaş sonrasında tartışmalı bir karakter olarak da tarihe geçen Knight; Yeniden yapılandırmanın mimarı olacak ve bunun da devam etmesi için elinden geleni yapacaktı.

Bu epik Tarihi-Dram filminin yönetmenliğini 4 Oscar adaylığı bulunan Gary Ross’un yazıp yönettiği filmin başrollerinde Matthew McConaughey‘in aksine Gugu Mbatha-Raw (Rachel), Keri Russell (Serena Knight), Jacob Lofland (Daniel) ve Mahershala Ali (Moses Washington) yer almaktadır.

Film 2 Eylül’de vizyondaki yerini alacak.

Free State of Jones Filmi Afişleri

Newton Knight rolüyle Matthew McConaughey

Moses rolüyle Mahershala Ali

Rachel rolüyle Gugu Mbatha-Raw

Önceki İçerikBayan Peregrine’in Tuhaf Çocukları Filminden Karakter Posterleri
Sonraki İçerikJaylah’in Yer Aldığı Star Trek Beyond Afişi Alır Mıydınız?
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)