Friends Yeni ve İki Saatlik Özel Bir Bölüm ile Geliyor

1793

2016 yılı müthiş başladı, neden mi? Çünkü neredeyse 2 yıldır çıkan “Friends geri dönüyor” haberi doğrulandı! Sözde 2014’te 20. yıl şerefine yeniden başlayacakmış da falan da filan. Bu yalanlarla milyonlarca insan umutlandı, sevindi, yalan olduğunu öğrenince de üzüldü. Niye yalan söylüyorsunuz şrfszlr.

Friends Yeni ve İki Saatlik Özel Bir Bölüm ile Geliyor

- Reklamlar -

1994 yılında başlayan, tam 10 sezon ve 236 bölüm ile resmen aile olduğumuz efsane dizi Friends, 2 saatlik kocaman bir bölümle geri dönüyor.

Friends Yeni Kadrosunda Kimler Var?

Şu anlık söylenen yalnızca 1 bölüm olacağı yönünde ama kim bilir, belki biri yönetmenin masasına senaryo koyar, o da beğenir ve sevgili Jennifer Aniston (Rachel), David Schwimmer (Ross), Courteney Cox (Monica), Matthew Perry (Chandler), Lisa Kudrow (Phoebe) ve dizinin en sevdiğim adamı olan Matt LeBlanc (Joey) de gaza gelip, devam edelim anasını satayım derler. (DEMEDİ)

Diziyi henüz izlemeyenler için söylüyorum, bence dünyanın en iyi televizyon yapımı. Esprilerin orijinalliği ve hiç bitmeyen eğlenceli gidişat diziden kopmamanızı sağlıyor. Ayrıca diziyi izlerken kucağınızda bilgisayar olursa, yakınında içecek tutmayın, tabi bilgisayarınızı seviyorsanız… Zira üzerine bir şeyler dökmeniz mümkün.

Son olarak da diziye başlayacak olursanız özellikle Joey ve Chandler’ın diyaloglarını dikkatle dinleyin, çünkü neredeyse diziyi baştan sona onlar götürüyor.

GÖNLÜMÜZE HOŞGELİYORSUN FRIENDS.

ÇABUK GEL!

Önceki İçerikNarnia Günlükleri Serisi Gümüş Sandalye ile Devam Edecek
Sonraki İçerikTriple 9 Filminin Fragmanı Geldi
PUAHAH diye gülmeyi severim. sarışın, mavi gözlü ve 1.90 değilim. 26 yıldır yaşıyorum, 35 yaşındayım.