Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölümden Fragman Geldi

590

Son zamanların en iyi dizilerinden biri olan Game of Thrones‘un 8. Sezon 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Westeros’ta ortalığın gerilmesine hazır mısınız?

Büyük beklentiler ile başladığımız Game of Thrones’un ilk 3. bölümüyle hayal kırıklıklarımızın seviyesi arşa ulaşmış ve 4. bölüm ile de taçlandırılmış iken 5. bölüm fragmanı geldi. Yayınlanan dört bölümü de izlemiş iseniz SPOILER yiyebileceğinizi de düşünerek aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

- Reklamlar -

Son iki bölümü yayınlanacak olan Game of Thrones henüz beklentileri verebilmiş değil. Bolca konuşmanın olduğu, hikayeden kopmaların yaşandığı, prodüksiyon hatalarının yer aldığı bölümler gerçekten izleyen, seven herkesi üzdü.

Son olarak aşağıdaki fragmanda da göreceğiniz üzere 5. bölümde Westeros’un kapılarına dayanan büyük ordudan savaş borusunun üflendiğini göreceksiniz. Tek umudumuz Daenerys Targaryen‘ı canlandıran Emilia Clarke‘ın “Siz asıl 5. bölümü görün!” uyarısı. Bu durumda annemin bir sözü aklıma geldi. “Ummam oğlum ettiklerin çok.” Pek bir beklentimizin kalmadığı ve kaba tabirle “Kabak Tadı” veren dizinin beşinci bölüm fragmanıyla sizi baş başa bırakıyorum.

Game of Thrones Dizisinin 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

Önceki İçerikSpider-Man: Far From Home Filminden Yeni Fragman
Sonraki İçerikGuy Ritchie’nin Yönettiği Aladdin Filminden Yeni Teaser ve Poster Geldi
Konuk Yazar
Daimi olmasa da arada bir uğrayıp buralara neşe veren, kurduğu cümleleri ile bizleri mutlu eden nadide yazarların filminebandim için ürettikleri yazıları burada paylaşıyoruz. Sen de "Benim yazımı da yayınlayın" diye düşünüyorsan mail adresimiz aşağıda :)