Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölümden Fragman Geldi

0
203

Son zamanların en iyi dizilerinden biri olan Game of Thrones‘un 8. Sezon 5. Bölüm fragmanı yayınlandı. Westeros’ta ortalığın gerilmesine hazır mısınız?

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölümden Fragman Geldi

Büyük beklentiler ile başladığımız Game of Thrones’un ilk 3. bölümüyle hayal kırıklıklarımızın seviyesi arşa ulaşmış ve 4. bölüm ile de taçlandırılmış iken 5. bölüm fragmanı geldi. Yayınlanan dört bölümü de izlemiş iseniz SPOILER yiyebileceğinizi de düşünerek aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

Son iki bölümü yayınlanacak olan Game of Thrones henüz beklentileri verebilmiş değil. Bolca konuşmanın olduğu, hikayeden kopmaların yaşandığı, prodüksiyon hatalarının yer aldığı bölümler gerçekten izleyen, seven herkesi üzdü.

Son olarak aşağıdaki fragmanda da göreceğiniz üzere 5. bölümde Westeros’un kapılarına dayanan büyük ordudan savaş borusunun üflendiğini göreceksiniz. Tek umudumuz Daenerys Targaryen‘ı canlandıran Emilia Clarke‘ın “Siz asıl 5. bölümü görün!” uyarısı. Bu durumda annemin bir sözü aklıma geldi. “Ummam oğlum ettiklerin çok.” Pek bir beklentimizin kalmadığı ve kaba tabirle “Kabak Tadı” veren dizinin beşinci bölüm fragmanıyla sizi baş başa bırakıyorum.

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm Fragmanı

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir