Game of Thrones 8. Sezon ile Veda Edebilir

650

HBO kanalının müdürü Casey Bloys, Televizyon Eleştirmenler Derneği’ne verdiği röportajda Game of Thrones‘un 8. Sezon ile veda edebileceğini söylemiş.

Bu efsanevi serinin yaratıcıları olan D.B. Weiss ve David Benioff‘un sekizinci sezon ile bu seriyi bitirmeye niyetleri olduğunu söylemiş. Son iki sezonunda toplamda 13 bölüm olarak izleyeceğimiz dizinin sekizinci sezon ile ekranlara veda edebileceği söz konusu.

- Reklamlar -

Casey Bloys, henüz bu durumun kesinliğinin olmadığını belki de farklı isimlerde devam dizileri çekilebileceğini de belirtmiş.

Game of Thrones 8. Sezon Gelecek mi?

Daha önce açıkladıkları “7. Sezon 7 bölüm olacak” açıklamasının ardından Casey Bloys’un “Toplamda 13 bölüm ile veda edebiliriz” açıklamasıyla geriye 6 bölümümüz kalmış oldu. D.B. Weiss ve David Benioff‘un kendileri için ellerinden gelenin fazlasını yaptıklarını belirten Bloys, “Bana spesifik olarak bir sayı vermediler. Bu tamamıyla benim varsayımım. Bence 10 veya daha fazla sezon olmalı bu yapım. Belki de küçük küçük devam dizileri ile sizleri şaşırtabiliriz.” demiş.

Son olarak 2016 Prime Time Emmy Ödülleri‘nde 23 ödüle adaylık kazanan Game of Thrones bize göre hiiiç bitmesin. Biz böyle iyiyiz!

Önceki İçerikHarley Quinn ve Joker Yakınlaşırsa
Sonraki İçerik28 Temmuz Haftasının En İyi Gişe Filmleri
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)