Gelmiş Geçmiş En İyi Animasyon Filmleri

10148

Gelmiş geçmiş en iyi animasyon filmleri listesi ile karşınızdayız. Bu defa epey cömert davrandık ve dünyanın en iyi animasyonu listesini kalabalık tuttuk. Haydi hep birlikte inceleyelim!

Dramlar, polisiyeler, aksiyonlar ve romantizm bir yana dursun, bunların hepsini bizi mutlu ederek aynı anda verebilen yapımlarla ilgilenme zamanımız geldi. Animasyonlar izleyenler için hala ‘sen çocuk musun yiaa’ diyenler var mı? Varsa ‘evet zeka yoksunu birey bey/hanım‘ diye cevap verip eğlenmemize bakabiliyoruz!

Bu listede izlemiş olduğunuzu düşündüğüm çokça animasyon var ama belki aralarından yakalayacağınız güzellikler çıkar. İyi zaman geçirmenin yoluna başlıyoruz. Çikolatalarınızı, mısırlarınızı hazırlayıp yatağa şöyle bir yayılın bakalım.

Karşınızda En İyi Animasyon Filmleri

54Monsters Inc.

- Reklamlar -

‘Sevimli Canavarlar’, Canavarlar Dünyası isimli kendilerine ait bir dünyada yaşayan ve yaşayabilmek için insanlara ihtiyaç duyan ilginç ve sevimli canavarların dünyasının insanlarla karıştığı an ortaya çıkan trajikomik hikayeyi anlatır. Bu filmle Pixar Stüdyoları en az Up, Toy Story kadar efsane bir yapım ile gelmiş oldu.