Ghostbusters Fazlaca Sümüklü Yeni Fragmanı Geldi

645

Ghostbusters filminden yepyeni bir fragman Twitter hesabından paylaşıldı. Sony Pictures‘ın yeniden yapım olarak karşımıza çıkaracağı film henüz vizyona girmeden homurdanmalara sebep oldu. Bakalım beklentilerimizi karşılayabilecek mi yoksa Rotten Tomatoes‘tan tokadı yiyecek mi?

Ghostbusters filminin başrolünde Kristen Wiig, Kate McKinnon, Melissa McCarthy ve Leslie Jones yer alıyor. Filmde ayrıca Chris Hemsworth’u yeni sekreter, Andy Garcia’yı New York City Başkanı, Michael K. Williams’ı Hawkins karakteri, Matt Walsh’ı Rourke karakteri ve Neil Casey’i filmin düşman karakteri olarak göreceğiz. New York City’nin NY1 kanalında news anchormanlik yapan Pat Kiernan da bu filmde bir anchormanlik rolü kapmış.

- Reklamlar -

Diğer bir önemli oyuncu olan Chris Hemsworth‘u yeni sekreter olarak göreceğimiz bu devam filminin yeni fragmanında göğüsleri olan bir hayaleti de çizdiğine şahit oluyoruz.

Filmin yeni versiyonunun yönetmeni olan Paul Feig aynı zamanda senaryonun tekrar oluşturulmasında Katie Dippold’a da yardımcılık yapmış

Ghostbusters Filminin Yeni Sümüklü Fragmanı

Önceki İçerikGame of Thrones 6. Sezon 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı
Sonraki İçerikÜnlü Filmlerdeki Silah Sahneleri Selfie Çubuğuyla Değiştirilirse
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)