09-11 Ekim Haftasının En İyi Gişe Filmleri

1255

Ülkemizin içerisinde bulunduğu durum sebebiyle nasıl bir duygu ile bu yazıyı yazıyorum bilmiyorum. Hislerimi de tercüme edemiyorum. Keşke güzel günler yaşayabilsek de bilgileri sizlerle daha iyi bir hissiyat içerisinde paylaşabilsek. Bilgi paylaşımına devam etme içgüdüsüyle görevimizi yerine getirelim isteriz:

Boxoffice Türkiye verilerine göre düzenlediğimiz bu gişe rakamlarını elimizden geldiğince analiz etmeye çalışacağız.

Alınan verilere göre Geniş Aile: Yapıştır filmi tüm zamanlar Ekim’de vizyona girenler içinde en iyi 14. açılışı yapmış durumda.

Interstellar kadar karmaşık bir yapıya sahip olmayan, daha basit ve anlaşılır yapısıyla bekleneni verememiş olan The Martian / Marslı filmi geçtiğimiz hafta sonunu 2. sırada kapatırken; BKM’nin son yapımı olan Burak Aksak imzalı Kara Bela filmi ise 4. haftasında 700.000’e merhaba diyen seyirci sayısıyla yadsınamaz bir rakam elde etmiş görünüyor.

Gündemimizdeki bu belirsizlikler ve olumsuzluklar devam ettiği sürece sinema sektörü, gişe rakamları ve seyirci sayıları bundan nasıl etkilenecek ilerleyen haftalarda rakamlara ve sonuçlara bakarak net bir sonuç çıkarılabilir diye düşünüyoruz.

Haftanın Gişe Sonuçları

3Kara Bela

09-11 Ekim Haftasının En İyi Gişe Filmleri
- Reklamlar -

09-11 Ekim 2015 tarih aralığındaki seyirci sayısı: 65.520

Toplam seyirci sayısı: 678.284

Önceki İçerikYaktın Beni Filminden Karakter Posterleri Geldi
Sonraki İçerikÇağan Irmak ve Demet Akbağ’dan Nadide Hayat Filmi Geliyor
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)