28-30 Ağustos Haftasının En İyi Gişe Filmleri

1439

Yine bir haftalık gişe sonuçları ile sizlerle beraberiz. Havaların yavaş yavaş o yoğun sıcaklığını kaybettiği ve “Abi Eylül ayına girdik ya!” cümleleri herkesin ağzında dolaşırken, seyircinin sinemaya teveccühü yine düşük seviyelerde ne yazık ki. Vizyonda aksiyonu bol filmler olmasına rağmen neden hala bu kadar düşük seviyelerde seyirci sayısıyla haftaları kapatıyor sinema salonları çözebilmiş değilim.

Birkaç sinema salonuna uğrayıp sorduğum bilet fiyatları da eski fiyatlara göre çok büyük farklılık göstermiyor aslında. “Demek ki seyirci filmleri beğenmedi” diye yorum yapmaktan başka bir çıkar yol görünmüyor bizim için de.

Boxoffice Türkiye‘den alınan verilere göre sizlerle paylaştığımız haftanın en iyi gişe alan 3 filmi sırasıyla, Kod Adı: U.N.C.L.E. Hitman: Ajan 47 ve En Güzeli.

Bakalım yeni hafta bizlere neler getirecek?

Haftanın Gişe Sonuçları

3En Güzeli

28-30 Ağustos Haftasının En İyi Gişe Filmleri
- Reklamlar -

28-30 Ağustos tarih aralığındaki seyirci sayısı: 28.990

Bir baltaya sap olamayan 3 asker arkadaşının güneyde bir otelde soluğu almasıyla başlayan En Güzeli filmi, Şafak’ın Şef ile farklı bir dünyanın kapılarını açar ama içindeki o serseri asla ölmez. Oteldeki güzellik yarışmasında Tuğçe’ye aşık olmasıyla da ortalık birbirine girer…Başrollerinde Erkan Can, Mehmet Özgür ve Tarık Papuççuoğlu’nun yer aldığı filmin yönetmenliğini ise Mustafa Uğur Yağcıoğlu yapmaktadır.

Önceki İçerik2015 Yapımı Merakla Beklenen 16 Yerli Film
Sonraki İçerikAngry Birds Filmi ile İlgili Fotoğraflar Geldi
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)