30 Ekim-01 Kasım Haftasının En İyi Gişe Filmleri

1019

Geldik yine haftanın gişe rakamları konusuna. Geçen haftanın sonuçları ile aynı sıralama ile karşınızdayız. Vizyona girdiği birinci haftada ilk üç film arasında yer alabilmeyi başarmış bir film ne yazık ki yok! Git Başımdan filmi 30.748 kişi ile ancak beşinci sırada yer bulabilmiş.

Fazla uzatmadan Box Office Türkiye‘den aldığımız veriler ile bu haftanın sonuçlarına geçelim.

Dördüncü haftasında giderek azalan seyirci sayısı ile Geniş Aile: Yapıştır 500.000 rakamını geçmekte epey zorlanmışa benziyor. Hafta içi performası ise hafta sonuna göre neredeyse iki kat daha fazla!

Dağıtımı Moments Ent. tarafından yapılan başrolünde Vin Diesel’in yer aldığı Son Cadı Avcısı (The Last Witch Hunter) filmi ilk haftasına göre düşen ivmesiyle ikinci haftasında 250.000 barajını aşmış.

Otel Transilvanya serisinin devamı olan Otel Transilvanya 2 ikinci haftasında 250.000 barajını aşan bir diğer film. Dexter’ın Laboratuvarı, Star Wars: Clone Wars ve Samurai Jack gibi animasyon ve çizgi filmleriyle 3 Prime Time Emmy sahibi, sevmelere doyamadığımız Genndy Tartakovsky’in yönetmenliğinde karşımıza çıkan Otel Transilvanya 2’nin senaryosunun ne kadar güçlü ve eğlenceli bir ekipten oluştuğunu söylemek için sadece 2 isimden bahsetsek yeter sanıyoruz ki. Saturday Night Live efsanesini birlikte yaratan Robert Smigel ve Adam Sandler bu animasyonunun hikayesini güçlü kılan en önemli sebeplerden!

Haftanın Gişe Sonuçları

2Son Cadı Avcısı

30 Ekim-01 Kasım Haftasının En İyi Gişe Filmleri
- Reklamlar -

30 Ekim-01 Kasım 2015 tarih aralığındaki seyirci sayısı: 74.014

Toplam seyirci sayısı: 252.597

Önceki İçerikAlice Harikalar Diyarında Yeni Filmi Geliyor
Sonraki İçerikFantastic Beasts: J.K. Rowling’in Son Filmine İlk Bakış
Emre Arısoy
Tam bir film manyağıyım. Film izlemeden bir gün geçirmişliğim yoktur. "Sonra durdum dedim ki madem izliyorum neden yazmıyorum?" ve yazmaya karar verdim :)