Gönlümüzün Sultanı Julia Roberts’ın Oynadığı 20 Film

0
14382

Julia Roberts filmleri ile karşınızdayız. “Gönlümüzün Sultanı” çünkü onu öyle böyle sevmiyoruz. Son filmi de dahil olmak üzere karışık bir liste yaptık. Umarız beğenirsiniz!

Julia Roberts filmleri

Julia Roberts, Oscarlı Amerikalı oyuncu. Tatlı gülüşü, masum bakışları ve albenisi ile herkesin gönlünde taht kurmuş bir aktris. Allah özene bezene yaratmış tabirini kullanabileceğimiz birisi varsa, o da kesinlikle Julia Roberts’tır. İnanması zor olsa da kendisi 1967 doğumlu. Sanki kendisini tanıdığımızdan beri hiç değişmedi. Aklımıza da binbir rol ile kazındı. Şimdi hep birlikte bu rolleri inceleyeceğiz. Filmlerin arasından ilk yirmiyi ayırmak oldukça zor oldu ama bunların arasında izlemediğiniz bir film varsa, listeyi okumayı bitirdikten sonra yapmanız gereken ilk iş bu olmalı deriz. Haydi başlayalım.

Filmi izlemeyenler için anlatımlar spoiler içerebilir.

Julia Roberts Filmleri

19Aşk Engel Tanımaz

Julia Roberts filmleri

Julia Roberts her role yakıştığı gibi, yanında kim varsa da onunla çok güzel bir uyum yakalıyor. Bunu bu filmde Hugh Grant ile başrolleri paylaştığını görünce anlamıştık. Yine bir romantik komedi ile karşınızdayız ancak bu film, ‘Dört Nikah Bir Cenaze – Four Weddings and A Funreal’ filmini yaratanlar tarafından çekildi dolayısıyla es geçmemeniz gerek. William Thacker Batı Londra’nın değişik bir yöresi olan Notting Hill’de yaşamaktadır. Bir gün dünyaca ünlü film yıldızı Anna Scott’un dükkanına gelmesi ile William’ın yaşamının akışı değişir. Birbirini takip eden komik olaylar sonunda Anna ile William birlikte olmaya başlarlar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir