Green Room Filminden Fragman Geldi

940

Green Room filmi için önce birkaç soruyu cevaplamanız gerekiyor. Gerilim ve korku aşığı mısınız? Korkmak hoşunuza mı gidiyor? Gerim gerim gerilmek sizin işiniz mi? O zaman bu filmin sizin için doğru seçim olacağını net olarak söyleyebiliriz. Üstelik oyuncu kadrosunu görünce de, bir ümitleneceksiniz.

Punk Rock grubu The Ain’t Rights gezici olarak barlarda konser verirken son dakika kararıyla Oregon’un ormanlık bölgesindeki bir barda sahne almak için yola çıkarlar. (Neden başımıza bir iş gelmiyor ya dur ıssıza gidelim..) Mekana gittiklerinde her şey yolundadır ve konseri sorunsuz atlatırlar. Ancak konser sonrası, sahne arkasındaki odalarında genç bir kadının cesediyle karşılaşırlar. (Şaşırdık mı?) Mekanın sahibi olayın tek şahitleri olan grubun ortadan kaldırılmasına karar vermiştir.. Müzisyenler, o ve adamları tarafından abluka altına alınan bir odada hayatta kalma savaşı verecekleri uzun bir geceye başlarlar…

- Reklamlar -

Filmin yönetmenliğini Jeremy Saulnier üstlenirken, baş rollerde Anton Yelchin, Imogen Poots ve Alia Shawkat var. IMDB puanı 7.2 olan filmi korku severler takip etsin! Buyurun fragmanımız ve film posteri..

Amerika’da 15 Nisan tarihinde vizyona girecek olan Green Room filminin ülkemizde ne zaman vizyona gireceğini ne yazık tahmin edemiyoruz. Ancak aynı dönem içerisinde sinemalarda olacağı ümidini taşıyoruz.

Green Room Filminin Fragmanı

Önceki İçerikStar Wars Karakterleri Winnie The Pooh ile Birleşirse
Sonraki İçerikMüjde Laurel ve Hardy Filmi Geliyor
ohmonvie
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.