Hangi Tür Film İzlerken Ne Yenmeli?

5380

Gel gelelim en çok sevdiğimiz iki şeyin kombinini yapmaya! Evet, yanlış okumadınız. En çok sevdiğimiz şeylerden biri olan film izlemek ve yemek yemek ikilisi aslında mükemmel bir çift. Tıpkı patates ve köfte gibi. Ya da Frodo ve Bilbo. O da olmazsa Dedektif James Carter ve Müfettiş Lee gibi diyebiliriz. Artık patlak mısır bizi cezbetmiyor, onun yerine daha yaratıcı çözümler arıyoruz.

Evde film izlerken illaki buzdolabının kapağı bi üç-dört kez açılır. Hatta bazen açılıp, on saniye sonra kapatılır. Eli boş dönülür. Film demek, ”atıştırmalık bir şeyler yok mu yahu?”yu da peşinden getirecek demektir. Biz de düşündük. Hangi film türlerini izlerken neler yemek makbuldür onu yazalım dedik. Buyurun bakalım.

Türlerine göre film izlerken yenilebilecek yemekler

10Aksiyon

Hangi Tür Film İzlerken Ne Yenmeli?
- Reklamlar -

EKŞIN! Herkesin illaki sevdiği bir film türü varsa, o banko aksiyondur. ‘Yiioo’ ben sevmem ki demeyin. Bir Görevimiz Tehlike, bir Hızlı ve Öfkeli ya da Cehennem Melekleri serisi kolay yetişmiyor. Biz oturup çatur çutur kuruyemişimizi yerken, cipsimizi çıtırdatırken ya da çekirdeklerimizi çıtlarken o aksiyon sahnelerinin nasıl çekildiğini düşünüyor muyuz? Tabi ki hayır. Sadece o sahnelerde daha seri şekilde yiyeceklere dalıyoruz. :) En uygun şeyler, kolay ağıza atılır şeylerdir. Yemeye uğraşılmayacak şeyler. Çünkü bir sahneyi bile kaçırmak istemezsiniz.

Önceki İçerikThe Hunger Games: Mockingjay – Part 2 Fragmanı ve Afişi Yayınlandı
Sonraki İçerik18 Eylül’de Vizyona Giren Filmler ve Haftanın Filmi
Gerçek hayatta bulamadığımız her şeyi tek tek bulduğumuz yerin; filmlerin içine daldım.