Hızlı ve Öfkeli 8 Tam Kadro Bu Fotoğrafta

0
849

Çekimleri devam eden Hızlı ve Öfkeli 8 2017 yılında vizyona girmeye hazırlanırken, filmin oyuncu kadrosunun as karakterlerini bir arada görebileceğimiz bir paylaşım geldi. Eski ve yeni karakterleri bir arada görebileceğimiz bu fotoğrafta Game of Thrones‘un Tormund’u Kristofer Hivju’yu da ilk defa görme şansı yakalamış olduk!

Hızlı ve Öfkeli 8 Tam Kadro Bu Fotoğrafta

Filmin Amerikalı yönetmeni F. Gary Gray‘in açıklamaları kaynak olarak alındığında; Amerika’da 14 Nisan 2017 tarihinde vizyona gireceğini ve bunun bir üçleme olarak karşımıza gelecek olan efsane için henüz her şey bitmiş değil!

Fast 8 filminden sonra vizyona girecek olan dokuzuncu filmin 19 Nisan 2019 ve onuncu filmin de 2 Nisan 2021 tarihinde vizyona gireceğini daha önce yaptıkları duyuru ile biliyorduk. Fast and Furious 89 ve yalnızca Universal ile çalışmayıp diğer Fast and Furious filmleri gibi farklı yapım şirketleriyle de çalışıp yelpazesini genişletmek istediği bilgisini de ilave etmiş olalım.

Şu ana kadar resmileşen oyuncu kadrosunda Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky ve son olarak Lucas Black, Jason Statham, Dwayne Johnson ve Kurt Russell’ın da eklenmesi ile film muhteşem bir kadroya sahip oldu.

Hızlı ve Öfkeli 8 Tam Kadro

Hızlı ve Öfkeli 8

Bir cevap yazın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz